Geodeta Limanowa, Usługi Geodezyjne

Ortofomapa

Geodeta Limanowa – oferujemy jakość usług na możliwie najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu usług geodezyjnych. Gwarantujemy zaangażowanie w spełnianie Państwa oczekiwań i dostarczanie opłacalnych rozwiązań dla wszystkich potrzeb geodezyjnych.

Geodeta Limanowa

Geodeta Limanowa – Mapy

Geodeci współpracują z inżynierami budownictwa, architektami krajobrazu, kartografami oraz planistami miejskimi i regionalnymi w celu opracowania kompleksowych dokumentów projektowych. Z tego względu wybór odpowiedniej firmy geodezyjnej jest kluczowym elementem do dopięcia każdego działania na ostatni guzik. Współpracuj z nami i bądź spokojny o swoje projekty. Geodeta Limanowa, firma Geodez – Świadczymy usługi w zakresie tworzenia map geodezyjnych do celów projektowych. Niezależnie od tego, czy terenem projektu jest duży obszar, czy odcinek jezdni, nasz zakres usług geodezyjnych może być dostosowany do Twoich potrzeb projektowych. Pomiary topograficzne są przeprowadzane w celu dokładnego odwzorowania cech terenu i zbadania poziomów terenu w celu uzyskania mapy teren w 2D lub 3D.

Geodeta mapa

Geodeta Limanowa – Pomiary geodezyjne

Oferujemy zróżnicowane usługi i obejmujące pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary niwelacyjne, pomiary wykonywane w celu ustalenia objętości mas ziemnych, pomiary wykonywane w celu ustalenia powierzchni zasiewów upraw, pomiary na obiektach przemysłowych oraz pomiary powykonawcze – inwentaryzacyjne. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów w celu określenia granic nieruchomości. Dostarczamy danych istotnych dla kształtu i konturu powierzchni terenu dla inżynierii, mapowania i projektów budowlanych.

Wytyczanie Granic

Usługi Geodezyjne

Jesteśmy dostawcą wszelkiego rodzaju profesjonalnych usług geodezyjnych. Jeśli potrzebujesz dowolnego rodzaju usług geodezyjnych, skontaktuj się z nami, aby uzyskać terminową i rozsądną wycenę. Będziemy współpracować z Twoim zespołem projektowym, wykonawcą lub radcą prawnym, aby upewnić się, że Twój projekt zostanie ukończony w sposób dokładny, terminowy i opłacalny. Spełnimy wszystkie Twoje wymagania.  Żaden projekt nie jest ani za duży, ani za mały, od małych pomiarów granic mieszkaniowych po układy o dużych powierzchniach lub projekty jezdni.

Oferujemy usługi geodezyjne w zakresie:

  • wznowienia granic,
  • geodezyjna obsługa inwestycji,
  • tyczenie obiektów budowlanych (budynków, chodników, dróg, sieci uzbrojenia terenu itp.),
  • usługi kartograficzne,
  • fachowe doradztwo z zakresu zagadnień geodezyjno-prawnych.
Geodeta Limanowa i okolice

Dlaczego Geodeta Limanowa?

Świadczymy różnorodne usługi geodezyjne dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Wykonujemy kompleksowe usługi geodezyjne dla inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych. Od koncepcji do realizacji, nasz zespół terenowy i biurowy jest w stanie pomóc w prawie każdym możliwym elemencie związanym z badaniem każdego projektu. Podejmij z nami współpracę i ciesz się najwyższą jakością wykonania.