Geodez

USŁUGI
PROJEKTOWE

Wykonujemy projekty domów, budynków użyteczności publicznej, dróg oraz terenów zielonych, w pełnym zakresie na terenie gmin Kamienica, Limanowa, Łącko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Myślenice, Bochnia, Wieliczka, Kraków.

Dlaczego nasza firma to najlepszy wybór? Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, czy odnawiasz istniejący, zanim zaczniemy projektować, dokładnie badamy wszystkie zmienne, które mogą mieć wpływ na projekt. Określamy kierunek słońca, spadek terenu, widoki, aby jak najlepiej zlokalizować budynek na Twojej działce. Po latach pracy w architekturze, napotkaliśmy różnorodne wyzwania, dające naszemu zespołowi umiejętność szybkiego i pewnego rozwiązywania problemów.

Projektowanie domów

Jako specjaliści w projektowaniu i budowie domów o wysokich parametrach użytkowych, nasi klienci oczekują od tworzonych przez nas przestrzeni najwyższego poziomu funkcjonalności. Mamy doświadczenie w planowaniu kuchni, integrujemy potrzeby oświetlenia oraz planujemy wymagania przestrzenne i lokalizacyjne wymagane dla systemów mechanicznych, które zapewnią najwyższą jakość powietrza. Na ich podstawie przygotowywane są szczegółowe rysunki i specyfikacje, które są niezbędne do wyceny projektów budynków mieszkalnych.

Projektowanie domów
Architekt, projektant wnętrz

Usługi architektoniczne

Dzięki naszym wspólnym spotkaniom poznajemy Twoje potrzeby, gust i budżet, które wyznaczają kierunek projektowania. 
Oferujemy:

  • projektowanie budynków mieszkalnych,

  • projektowanie garaży, wiat,

  • projektowanie budynków gospodarczych i inwentarskich,

  • projektowanie budynków użyteczności publicznej.

 

Projektowanie wnętrz Limanowa
Projektowanie wnętrz Limanowa

PROJEKTOWANIE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Nasz wszechstronnie wykwalifikowany zespół ma doświadczenie w szybkiej metodzie realizacji projektów budowlanych. Znamy materiały, koszty i realia budowy. Dzięki tej wiedzy dostarczamy naszym klientom rozwiązania o najwyższej wartości. Dzięki całkowitej koordynacji i precyzyjnej komunikacji utrzymujemy wszystkich członków zespołu projektowego w ciągłym kontakcie na każdym etapie projektowania i budowy. Właściciele, firma budowlana, projektanci, podwykonawcy i dostawcy — wszyscy pracują razem, aby ukończyć projekty na czas, zgodnie z budżetem i z jakością zbudowaną przez naszą firmę.

Podejmij z nami współpracę i ciesz się najwyższą jakością wykonania

Wyślij zapytanie
Projektowanie dróg, biuro projektów drogowych
Nadzór autorski
PORTFOLIO

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Przedstawiamy nasze realizacje w zakresie usług projektowych, które świadczymy nieprzerwanie od 2000 roku. Postaw na doświadczenie – wybierz GEODEZ!