Geodez

USŁUGI
BUDOWLANE

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane, w pełnym zakresie na terenie gmin Kamienica, Limanowa, Łącko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Myślenice, Bochnia, Wieliczka, Kraków.

Najlepsza inwestycja to taka, która będzie tak samo trwała na początku, jak i po dłuższym czasie.

Firma budowlana Geodez- zainwestuj na lata. 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze usługi, spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi, od początku do samego końca. Naszym celem jest łączenie i wykorzystanie całej wiedzy oraz doświadczeń wszystkich naszych wykwalifikowanych inżynierów oraz doświadczonych pracowników. Oferujemy perfekcjonizm w zakresie świadczenia usług wszystkim naszym potencjalnym klientom. 

Profesjonalizm w budownictwie

Jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm zajmujących się budową. Dzięki jakości i trwałości konstrukcji, które budowaliśmy przez lata, udało nam się zapracować na szacunek i zaufanie wielu klientów. Jednym z sekretów naszego sukcesu jest zdolność do zrozumienia potrzeb klienta. Zadowolenie każdego, kto decyduje się na podjęcie z nami współpracy, jest naszym priorytetem. Efektywnie zarządzamy każdym projektem i pracujemy zgodnie z określonym harmonogramem.

Firma Budowlana Limanowa
Usługi budowlane Limanowa

Usługi budowlane

  • Możemy szczycić się szerokim zakresem budowy domów od podstaw do stanu surowego lub deweloperskiego w zależności od różnych specyfikacji.

  • Dbamy o to, aby wszystkie nasze działania były na najwyższym poziomie.

  • Prowadzimy budowy i zajmujemy się sporządzaniem kosztorysów, przy tym dbając o całą niezbędną dokumentację. 

  • Oferujemy również doradztwo w zakresie wykonawstwa budowlanego. Skonsultuj z nami swój projekt i spraw, by realizacja przebiegła zgodnie z planem.


Naszym celem jest również świadczenie usług wykończeniowych przy wykorzystaniu całej naszej wiedzy, umiejętności technicznych i najnowszych technologii.

 

Projektowanie wnętrz Limanowa
PORTFOLIO

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Przedstawiamy nasze realizacje w zakresie usług budowlanych, które świadczymy nieprzerwanie od 2000 roku. Postaw na doświadczenie – wybierz GEODEZ!