Geodez

STAWIAMY NA DOKŁADNOŚĆ

Wykonujemy pomiary i mapy geodezyjne w pełnym zakresie na terenie gmin Kamienica, Limanowa, Łącko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Myślenice, Bochnia, Wieliczka, Kraków.

Znamy doskonale lokalne urzędy, pomagamy kompleksowo w realizacjach różnego rodzaju inwestycji w zakresie geodezji, projektowania i budownictwa. Oferujemy jakość usług na możliwie najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu usług geodezyjnych. Gwarantujemy zaangażowanie, spełnianie Państwa oczekiwań i dostarczanie opłacalnych rozwiązań dla wszystkich potrzeb geodezyjnych

geodezja specjalistyczna

Ortofomapy

Ortofomapa, to nic innego jak wizualizacja terenu utworzona przy pomocy drona. Warto wykonać ją jeszcze przed przygotowaniem projektu, aby zapobiec ewentualnym kolizjom obiektów na terenie inwestycji.
Jeżeli jesteś generalnym wykonawcą i masz już projekt – wykonanie ortofomapy przed rozpoczęciem prac, pozwoli Ci upewnić się, że jego realizacja nie przyniesie niespodziewanych kosztów.

Ortofomapa
Geodezja

Numeryczne modele terenu (NMT)

Wykonujemy numeryczne modele terenu (NMT) oraz numeryczne modele pokrycia terenu (NMPT). Usługa pozwala na przygotowanie wizualizacji, która zawiera szczegółowe informacje o wysokościach danych obiektów.

Model 3d Projekt

Inwertaryzacje architektoniczno-budowlane

Klasyczne inwentaryzacje architektoniczno-budowlane pozwalają ocenić rzeczywisty stan budynku. W zależności od potrzeb klienta, możemy przygotować rzuty, przekroje, profile i wizualizacje elewacji w formacie CAD, PDF lub wydruk na papierze.

Geodezja - inwertaryzajce

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

Wykonujemy również kompleksowe usługi w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych kubaturowych, drogowych i mostowych. Nasz zespół terenowy i biurowy jest doskonale przeszkolony w zakresie tyczenia oraz sprawdzania prawidłowości wykonanych prac na każdym etapie budowy. Finalnie przeprowadzamy inwentaryzację powykonawczą niezbędną do odbioru budynku lub budowli.

Podejmij z nami współpracę i ciesz się najwyższą jakością wykonania

Wyślij zapytanie

MAPY GEODEZYJNE

Mapy do celów projektowych

Świadczymy usługi w zakresie tworzenia map do celów projektowych. Niezależnie od tego, czy przedmiotem opracowania jest duży obszar, odcinek jezdni, czy jednostkowa działka, nasz zakres usług pomiarowych może być dostosowany do Twoich potrzeb projektowych. Pomiary sytuacyjno-wysokościowe są przeprowadzane w celu dokładnego odwzorowania cech terenu gdzie wynikiem jest mapa.

pomiary geodezyjne

pomiary geodezyjne

PORTFOLIO

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Przedstawiamy nasze realizacje w zakresie usług geodezyjnych, które świadczymy nieprzerwanie od 1998 roku. Postaw na doświadczenie – wybierz GEODEZ!